Ana Sayfa Yerel Şanlıurfa’da Duruses İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi açıldı.

Şanlıurfa’da Duruses İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi açıldı.

Şanlıurfa’da yaklaşık 5 aydır Duruses işletme sahibi Vedat Yurum’ın ilk İşitme Cihazları Satış ve uygulama Merkezini hizmete açtı.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2016 Salı 23:10
Şanlıurfa’da Duruses İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezi açıldı.

24 metre Şanmed hastanesi yanında  açılan Duruses İşitme merkezinin sahibi Vedat Yurum "ilimizde işitme engelli vatandaşlarımız yıllarca çözümü  büyük illerde bulmak için eziyet çektiler. Hizmete açtığımız işitme merkezimizle birlikte bu eziyete son vermiş olduk" dedi.
İşletme sahibi Vedat Yurum, klinikte, İşitme testleri, kulak zarı durumu, işitme cihatları bakımı, tamiri ve kalıbı gibi hizmetleri sunduklarını belirterek, İşitme cihatları üzerine dünyanın en kaliteli markalarının bayiliğini Şanlıurfa’ya getirdiğini belirterek cihazların 2 yıl garantili olduğunu söyledi.
Kaliteli hizmeti ön planda tuttuklarına vurgu yapan İşletme sahibi Vedat Yurum , "İşitme sorunu yaşayanların son teknoloji işitme cihazlarıyla hayatı duyarak yaşamalarını sağlayacak olan bu klinikte devlet indirimlerinden vatandaşlar yararlanabilecek. Kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini esas alarak, Şanlıurfa’da işitme sorunu yaşayanların çözüm ortağı olacağız.Ayrıca yatan hastalara evde hizmet veriyoruz.Şanlıurfalı hemşerilerimize işitme cihazı denemesini ücretsiz yapıyoruz. Ve bu vesileyle Duruses işitme cihazı ve uygulama merkezinin Şanlıurfamıza  hayırlar getirmesini dilerim  dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir'den Mevlid-i Nebi etkinliği

Büyükşehir'den Mevlid-i Nebi etkinliği

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık