Ana Sayfa Gündem OSB Müdürü kimden bahsediyor? Kim bu masaldaki başkan?

OSB Müdürü kimden bahsediyor? Kim bu masaldaki başkan?

RHA AJANS/RHA) – Organize Sanayi Müdürü Yunus Emre Aksu, sosyal medya hesabından kente gelen yatırımcıları kaçıran bir başkandan söz etti. Ancak Müdür Aksu’nun bahsettiği belediye başkanının kim olduğu ise merak konusu oldu.

Giriş Tarihi: 16 Ekim 2020 Cuma 13:28
OSB Müdürü kimden bahsediyor? Kim bu masaldaki başkan?

Organize Sanayi Müdürü Yunus Emre Aksu önceki gün kendi sosyal medya hesabından ilginç ve düşündürücü bir paylaşımda bulundu.

YATIRIMCI KAÇTI

Organize Sanayi Müdürü Yunus Emre Aksu, sosyal medya hesabından kente gelen yatırımcıları kaçıran bir başkandan söz etti. Ancak Müdür Aksu’nun bahsettiği belediye başkanının kim olduğu ise merak konusu oldu. Müdür Aksu’nın paylaşımına göre, Şanlıurfa’ya yatırımcılar gelmiş ancak belediye başkanının amcası oğlunun yatırımcıya ortalık teklif etmesinden sonra yatırımcıların kentten ayrıldığı anlaşıldı.

MÜDÜR AKSU’NUN BAHSETTİĞİ BAŞKAN KİM?

Organize Sanayi Müdürü Yunus Emre Aksu’nun sosyal medya hesabından yaptığı anlamı paylaşımdan sonra kent kamuoyu “kim bu belediye başkanı” diye sormaya başladı. 

VATANDAŞLAR AÇIKLANSIN İSTİYOR

Öte yandan kamuoyunda bazı kimseler bazı isimler isminde yoğunlaşırken, bazı vatandaşlar ise Aksu’nun paylaşımından rahatsız oldu. Vatandaşlar Müdür Aksu’nun diğer başkanların zan altında kalmaması adına başkanın açıklamasını istiyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Emniyeti’nden zehir tacirlerine geçit yok!

Urfa Emniyeti’nden zehir tacirlerine geçit yok!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık