Ana Sayfa Yerel OKTAY VE ALTUN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

OKTAY VE ALTUN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Avukat Eyüp Oktay’ın oğlu 25 yaşındaki Avukat Taner Özgün Oktay ile iş adamı Cemal Altun’un kızı 23 yaşındaki Mimar Rahime Altun ile hayatını birleştirdi.

Giriş Tarihi: 13 Temmuz 2016 Çarşamba 00:09
OKTAY VE ALTUN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Avukat Eyüp Oktay’ın oğlu 25 yaşındaki Avukat Taner Özgün Oktay ile iş adamı Cemal Altun’un kızı  23 yaşındaki Mimar Rahime Altun ile hayatını birleştirdi. Bir otelde düzenlenen düğünde, gelin ve damadın salona girip dans etmeye başlamasıyla birlikte davetliler dolar saçmaya başladı. Gece boyu genç çiftin ve halay çekenlerin başına atılan birer dolarlık banknotlar, görevliler tarafından avuçlanarak toplandı. Genç çiftin nikahı Haliliye Belediye Başkan Yardımcısı Osman Uludağ tarafından kıyıldı.Nikah şahitliğini ise Ak parti Karaköprü ilçe başkanı Ahmet Aksoy,İş adamlarından İbrahim Halil Sade,Mehmet Nimetoğlu,Halit Taşdönderen Ahmet Altun nikah şahitliğini yaptılar. Oktay ve Altun ailesinin düğününe Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli,Şanlıurfa Otobüsçüler derneği başkanı Fuat Altun,İş adamlarından Abdullah Üngör, Mehmet Çavuş,Mustafa Baz,Ali Çavuş,Mehmet Aslan,İbrahim Toru,Nihat Direkli ve çok sayıda davetli misafirler düğüne katılanlar arasındaydı.Avukat Eyüp Oktay gelen davetli misafirlere teşekkür etti.

Yöresel yemeklerin ikram edildiği düğünün sonunda geline takı takmak için davetliler sıraya girdi.Davetli misafirler genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Özyavuz “Bizim Önceliğimiz Hizmette Memnuniyettir”

Başkan Özyavuz “Bizim Önceliğimiz Hizmette Memnuniyettir”

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık