METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Menderes Atilla: Bayramlar, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır

Menderes Atilla: Bayramlar, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır

(RHA AJANS/RHA) - Ceylanpınar Belediye Eski Başkanı Menderes Atilla, “Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır” dedi.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2020 Pazar 00:59
Menderes Atilla: Bayramlar, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır

Ceylanpınar Belediye Eski Başkanı Menderes Atilla, Ramazan  Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ceylanpınar Belediye Eski Başkanı Menderes Atilla mesajında, "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerif'i geride bırakarak, milletçe, bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramlar, sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliğimiz için mükemmel bir vesile, eşsiz bir fırsattır. Bayramın, bilhassa İslam coğrafyasında, acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah'tan temenni ediyorum." ifadeleri yer aldı.

“UZAKLIKLARIN BİR TELEFON KADAR YAKIN OLDUĞUNU HEPİMİZ BİLİYORUZ”

Menderes Atilla, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramı'nın biraz buruk kutlanacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Sevdiklerimizle bir araya gelemeyeceğiz. Fakat iletişim ve teknoloji çağı olan günümüzde, uzaklıkların bir telefon kadar yakın olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu bayram sevdiklerimizle kucaklaşıp sarılamasak da hepimizin sağlığı için iletişim imkanlarıyla buluşacak ve daha güzel günler için devletimizin belirlemiş olduğu kurallara uyacağız. Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak en büyük temennimizdir. Bu vesileyle, Ramazan Bayramı'nızı en kalbi dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da Hayvan Pazarı kaç Gün Açık olacak?

Urfa'da Hayvan Pazarı kaç Gün Açık olacak?

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık