Ana Sayfa Yerel KIRMIZITOPRAK VE GÖKBUDAK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

KIRMIZITOPRAK VE GÖKBUDAK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Karaköprü ilçesinde Hayriye Sultan düğün salonunda iş adamı Mehmet Kırmızıtoprak’ın oğlu Hüseyin Kırmızıtoprak ile Ayşegül Gökbudak yapılan düğünde sosyal mesafeye ve maske kurallarına uyarak dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2020 Pazartesi 00:22
KIRMIZITOPRAK VE GÖKBUDAK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Kırmızıtoprak ve Gökbudak ailesinin düğününe Astor Turizm yönetim kurulu başkanı Adnan Asoğlu ,Nur Hayat Tıp Merkezi ve Ambulans yönetim kurulu başkanı Salih Çoban, iş adamlarından Celal Meral , Musa Akıntürk , Seyidhan Koşar , Genç iş adamlarından Hasan Köse , Hüseyin Köse ve Kırmızıtoprak ve Gökbudak ailesinin yakınları katıldı.

 

Kırmızıtoprak ve Gökbudak ailesinin kirveliğini Genç iş adamı Hüseyin Köse üstlendi. Kırmızıtoprak ve Gökbudak ailesinin nikah törenine geçildi . Nikahı Haliliye Belediye evlendirme memuru Ahmet Aykut nikah aktini gerçekleştirdi. Nikah şahitliğini Astor yönetim kurulu başkanı ve iş adamı Adnan Asoğlu, Genç iş adamı Hasan Köse ve Tuba Çelik nikah şahidi oldular.

 

Damadın babası iş adamı Mehmet Kırmızıtoprak ,Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan düğünümüze gelen dostlarımıza,akrabaarımıza,arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Oğlum Hüseyin Kırmızıtoprak’a ve gelinim Ayşegül’e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.

Düğün salonunda takı törenine geçildi davetli misafirler sosyal mesafe ve maske takarak kurallara uygun şekilde takılarını taktılar. Akabinde genç çiftlerle davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sağlık Bakanı Koca'dan Şanlıurfa Şehir Hastanesi açıklaması!

Sağlık Bakanı Koca'dan Şanlıurfa Şehir Hastanesi açıklaması!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık