METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Karakuş Ve Çadırcı Ailesinin Mutlu Günü...

Karakuş Ve Çadırcı Ailesinin Mutlu Günü...

Şehitlik çamlıkta Türk Eğitim Sen şube başkanı Hikmet Karakuş’un oğlu doktor İshak Karakuş ile Eczacı olan Reyyan Çadırcı ile mevlütlü olan düğünde dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2018 Pazartesi 00:16
Karakuş Ve Çadırcı Ailesinin Mutlu Günü...

Karakuş ve Çadırcı ailesinin mevlütlü düğününe MHP Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz,Türk Eğitim Sen genel başkan yardımcısı Cengiz Kocakaplan,Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol,Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık,Gaziantep Türk Eğitim Sen şube başkan yardımcısı Mehmet Dinç,MHP Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş,Ülkü ocakları Şanlıurfa başkanı Bakır Bostancı,AK parti Şanlıurfa büyükşehir meclis üyesi Metin Çadırcı,Mhp Şanlıurfa büyükşehir meclis üyesi Mahmut Gündoğdu,iş adamılarından Mehmet Cemil Bayuk,Paşa Karakuş,Kemal Aksoy,Mahmut Özyavuz,Mehmet Özçelik ve çok sayıda davetli misafirler katılım gösterdi.

Mevlüt sonrası nikah merasimine geçildi.Nikahı Haliliye belediye başkanı Fevzi Demirkol kıydı.Nikah şahitliğini ise Türk Eğitim Sen genel başkan yardımcısı Cengiz Kocakaplan,Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık, Ak parti Hilvan eski ilçe başkanı Hanifi Düzme,Emekli Alpay Fevzi Karakuş,iş adamı Mehmet Cemil Bayuk nikah şahidi oldular.

 

Mevlütlü düğünde takı törenine geçildi. Davetli misafirler takı takmak için birbirleriyle yarıştılar.Türk Eğitim Sen şube başkanı Hikmet Karakuş ise bu mutlu günümüzde bizler yalnız bırakmayan dostlarımıza akrabalarımıza ve Mhp Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz’a Türk Eğitim Sen genel başkan yardımcısı Cengiz Karakaplan’a belediye başkanlarıma Mhp il ve ilçe başkanlarıma teşkilatlarımıza katılım gösteren bütün yakınlarıma çok teşekkür ederim. Oğlum ishak ve gelinim Reyyan’a bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.Mevlütlü düğün sonunda davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Suruç Hokey Takımı Türkiye Şampiyonu

Suruç Hokey Takımı Türkiye Şampiyonu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık