METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Karakeçili Aşiretine mensup Avukat Mustafa Demir avukatlık ruhsatını aldı…

Karakeçili Aşiretine mensup Avukat Mustafa Demir avukatlık ruhsatını aldı…

Karakeçili aşireti önde gelen isimlerinden Mehmet Dürri Demir’in oğlu iş adamı Ferit Demir’in kardeşi Mustafa Demir bitirmiş olduğu hukuk bölümü sonucunda stajını tamamlayarak bugün resmi olarak avukatlık görevine başladı.

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2018 Çarşamba 21:48
Karakeçili Aşiretine mensup Avukat Mustafa Demir avukatlık ruhsatını aldı…

Türkiye Barolar Birliği Şanlıurfa Barosunda olan resmi törende Avukat İmam Demir hem cübbesini hemde avukatlık ruhsatını vererek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Karakeçili aşireti mensubundan Demir ailesi, Avukat olan Mustafa Demir’i' yalnız bırakmadılar.

Türkiye Barolar Birliği Şanlıurfa Baro Başkanlığı toplantı salonunda düzenlenen törene Baro Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ev sahipliği yaptı. Şanlıurfa baro avukatlarından Ferhat Karataş, İmam Demir Karakeçili aşireti önde gelen isimlerinden kanaat önderi Eyyüp Tokdemir,Baro Yöneticileri, çok sayıda avukat ve Demir Ailesi ile yakınları katıldı.

Cübbe giydirme ve avukatlık ruhsatı verme töreninde duygulu anlar yaşandı. Avukat Mustafa Demir’nin rozetini ise Karakeçili aşiretine mensup ve kanaat önderi Eyyüp Tokdemir yakasına takan isim oldu.

Cübbe giydirme, ruhsat verme ve rozet takılması sonrası kısa bir açıklama yapan Şanlıurfa Baro Başkanı Av. Ahmet Tüysüz, yeni avukat olan Avukat Mustafa Demir’e’ yeni görevinde başarılar diledi.

Heyecanlı olduğu gözlemlenen Av. Mustafa Demir, Baro Başkanı Tüysüz’ün nazik daveti üzerine konuşma yapması adına sahneye çağrıldı. Demir sahneye çıktığı anlarda kendisini yalnız bırakmayan ailesi isE duygulu anlar yaşadı. Genç avukat Mustafa Demir, kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan ailesine şükranlarını iletirken, Duygu dolu anların yaşandığı törende Avukat Mustafa Demir ayakta alkışlandı.

 

Tören sonrası ailesi ve yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Av.Mustafa Demir, tebrikleri kabul etti.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü, evinde galip!

Karaköprü, evinde galip!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık