Ana Sayfa Yerel Kara’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Kara’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Kara 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2020 Pazar 01:57
Kara’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yılını kutlamanın heyecan ve gururunu yaşadığımızı ifade eden Kara,şunları söyledi: “30 Ağustos Zafer Bayramı, tarih sahnesinden silinmek istenen Türk milletinin varoluş mücadelesinin en güzel örneklerindendir.

İşgalci güçler karşısında verdiği destansı mücadele ile milletimiz en zor şartlar karşısında bile mücadeleden vazgeçmeyeceğini, vatanını, bayrağını ve hürriyetini canı pahasına koruyacağını bütün dünyaya göstermiştir. Ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyenler, Türk milletinin direnişi karşısında çaresiz kalmıştır. Tarihe altın harflerle yazılan bu zafer sonucu vatan topraklarımız kurtarılmış, Türk Milleti hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.

Kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere karşı büyük bir ders veren milletimiz, bu mücadelesiyle mazlum halklara da örnek olmuştur. Bizlere bugün düşen görev, bütün imkansızlıklara, bütün yokluklara rağmen her türlü zorlukları aşarak ecdadımızın kurduğu cumhuriyetimize ve kazanımlarına hassasiyetle sahip çıkmak, ülkemizin gelişmesi için var gücümüzle çalışmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümünü yürekten kutluyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şanlıurfa'ya Müjde!..

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şanlıurfa'ya Müjde!..

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık