Ana Sayfa Yerel Kadın Kültür Merkezinde Elektrik İsrafı Yok !

Kadın Kültür Merkezinde Elektrik İsrafı Yok !

Bazı İnternet haber sitelerinde bahsedildiği gibi TOKİ Kadın Kültür Merkezinde elektrik israfı yok.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2016 Salı 16:44
Kadın Kültür Merkezinde Elektrik İsrafı Yok !

Akabe TOKİ Kadın Destek Merkezi’nde bulunan projektörlerin sürekli yandığına yönelik iddiaların gerçekleri yansıtmadığı öğrenildi.

WhatsApp üzerinden  Şanlıurfa’daki bazı internet sitelerinde  ‘TOKİ Kadın Destek Merkezi’nde elektrik israfına yönelik iddialar gerçeği yansıtmıyor. Edinilen bilgiye göre, kültür merkezinde yanan ışıklandırmaların mesai saatleri dışında bazen yandığı, otomatik sensörlü ışıklandırmadan kaynaklı olduğu için bu tür durumların yaşandığını belirtiyor.

 

Kadın Kültür Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre olayın haber sitelerinde anlatıldığı gibi olmadığını haberin tek taraflı ve masa başında yazıldığı hiçbir habercinin olayı araştırma zahmetine girmediğini  belirten yetkililer ,haberde israftan bahsedildiği ve çalışanların bu olaya duyarsız olduğu ifade edilmiştir.Olayın aslı şudur;’’Haberde Kadın Kültür Merkezinde mesai saatlerinde projektörlerin kapatılmadığı doğru değildir.projektörler sensörlü olduğu için güneş batımı veya havaların bulutlu olması halinde otomotik olarak yandığı burada çalışanların herhangi bir ihmalinin de olmadığı görülecektir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Akkuş'dan Mevlüd kandili mesajı

Akkuş'dan Mevlüd kandili mesajı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık