METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel İşte bugün itibarıyla yeniden hizmet verecek işletmeler

İşte bugün itibarıyla yeniden hizmet verecek işletmeler

RHA AJANS/RHA) - Şanlıurfa'da bugün itibarıyla normalleşmede yeni döneme giriliyor. Bu kapsamda sinema ve tiyatrolar, açık hava konserleri, internet kafe, elektronik oyun, düğün ve nişan salonları yeniden faaliyete geçti.

Giriş Tarihi: 1 Temmuz 2020 Çarşamba 11:23
İşte bugün itibarıyla yeniden hizmet verecek işletmeler

Şanlıurfa'da normalleşme kapsamında yeni bir döneme giriliyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan birçok mekan yeniden faaliyete geçecek. Bu doğrultuda sinema ve tiyatrolar, açık hava konserleri, internet kafe, elektronik oyun, düğün ve nişan salonları bugün yeniden hizmet verecek.

DÜĞÜN SALONLARI AÇILIYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliği'ne "Düğün Törenlerinde Uygulanacak Tedbirler" konulu genelge göndermişti. Genelgeye göre sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düğün salonları bugün itibaren faaliyetlerine başlayabilecek. Açık havada, mümkün olduğunca kısa sürede yapılacak düğünlerde maske kuralına uyulacak ve takı törenleri ve temaslı oyunlar yapılmayacak. Karşılama ve uğrulama törenlerinde genelgede belirlenen kurallara uyulacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Preseli pamuk haftaya nasıl başladı?

Preseli pamuk haftaya nasıl başladı?

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık