Ana Sayfa Yerel HÜKÜMETİ BİZ SEÇER BİZ İNDİRİRİZ

HÜKÜMETİ BİZ SEÇER BİZ İNDİRİRİZ

Şanlıurfa muhtarlar dernek başkanı İ.Halil HAKTANKAÇMAZ’’ darbe görmüş, darbenin her türlü zararını yaşamış, Türkiye'yi nasıl geri götürdüğüne şahit olan bir neslin mensubu olduğunu belirterek, "Benim fikrimi ve yaşanmışlıklarımı kale alan, kişi değil ilke peşinde olan bütün kardeşlerime sesleniyorum, hükümetimizi biz seçer biz indiririz bütün muhtarlarımın ve Türk Milletinin, iradesine saygı ve demokrasiye sahip çıkma noktasında tek vücut halinde olduklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2016 Çarşamba 10:37
HÜKÜMETİ BİZ SEÇER BİZ İNDİRİRİZ

Açıklamalarda bulunan HAKTANKAÇMAZ,"15 Temmuz gecesi gözü dönmüş FETÖ terör örgütünün milletimizin canına, birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve demokrasisine kastederek ordumuzun içine sızmış hainler,teröristler  tarafından kalkışılan darbe girişimine karşı canını siper eden ve tek vücut olan halkımız sayesinde çok şükür amaçlarına ulaşamamışlardır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergilemiş; Türkiye Cumhuriyetine, demokrasimize ve seçilmiş hükümetimize canını siper ederek sahip çıkmıştır. Demokrasi nöbetimiz son nefesimize kadar devam edecektir. Yapılan bu kalkışmayı kınıyor, şehit olan vatan evlatlarına Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum" dedi.

 

Şanlıurfa muhtarlar dernek başkanı HAKTANKAÇMAZ’’Bütün muhtarlarımın ve Türk Milletinin, iradesine saygı ve demokrasiye sahip çıkma noktasında tek vücut halinde olduklarını "Yüce Türk milletimizin iradesine karşı düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.demokratik seçimle iş başına gelen muhtarlar olarak bizler için Türk Milletinin, iradesine , demokrasiye sahip çıkma günüdür." ifadesi kullanıldı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye'de ihtiyaç sahiplerine gıda desteği sürüyor

Haliliye'de ihtiyaç sahiplerine gıda desteği sürüyor

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık