Ana Sayfa Yerel Hilvan’da Darbeye Tepkiler Sürüyor

Hilvan’da Darbeye Tepkiler Sürüyor

16 gün önce yaşanan darbe girişimine karşı tepkiler dinmiyor.

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2016 Pazar 13:01
Hilvan’da Darbeye Tepkiler Sürüyor

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcılarından Cemil Çatak,Süleyman Elgün ve  il yönetim kurulu üyesi Ahmet Ateş, 100. Yıl meydanında demokrasi nöbetini tutan halka destek verdi.
Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, verilen manevi desteklerden dolayı Elgün, Çadak ve Ateş’e teşekkür etti.
100. Yıl Meydanında darbe girişimine karşı demokrasi nöbeti tutup sabahlayan kalabalığa seslenen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Hilvan olarak darbenin en kötü izlerini halen yaşadıklarını ve unutulmayacak travmaların yaşandığını ifade etti. Bayık, demokrasinin kıymetini Hilvanlılar çok iyi bilir dedi.
Manevi destek için halkla buluşan Ak Parti Şanlıurfa Yerel Yönetimler Başkanı Cemil Çadak, bugün yaşanan ve yaşananların karşısında sergilenen duruş herkes için çok önemlidir. Dünyaya açık bir mesajdır dedi.
Halkın darbe girişimine karşı olan tavrının çok sert olduğunu, verilen mesajın dünya genelinde dikkate değer olduğunu konuşan Ak Parti Şanlıurfa İl Bakan Yardımcısı Süleyman Elgün,
‘Türkiye Millet, duruşuyla ve direnişiyle dünyaya büyük bir ders verdi. Türkiye halkından verilen mesajın özeti, eğer halk ayağa kalkarsa hiçbir güç ve hiçbir kuvvet karşılarında duramaz’ şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Etkinlikler İptal Edildi

Şanlıurfa'da Etkinlikler İptal Edildi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık