Ana Sayfa Yerel Hilvan'da Bir Demokrasi Nöbeti Sonrası

Hilvan'da Bir Demokrasi Nöbeti Sonrası

Darbe girişiminden sonra yurt genelinde başlayan demokrasi nöbeti devam ederken, Hilvan'da da vatandaşlarla birlikte sabahlayan Hilvan Belediye başkanı Aslan Ali Bayık, milli iradeye sahip çıkan hemşerilerine çorba ikramında bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Temmuz 2016 Pazartesi 15:33
Hilvan'da Bir Demokrasi Nöbeti Sonrası

Her gün yüzlerce kişinin demokrasi nöbeti beklediği 100. Yıl Meydanında alanları terk etmeyerek sabahın ilk ışıklarına dek bekleyen vatandaşlara ikram ettiği çorbayı kendisi dağıtan Bayık, nöbet sonrasında da bir işçi gibi çalışarak sandalyeleri personeliyle birlikte taşıdı.

 

Hilvanlı hemşerilerim büyük bir beraberlik örneği sergilediği için kendilerine minnettarım diyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık;

'Milli iradeye sahip çıkan ve sabahlara kadar demokrasi nöbeti tutup alanları terk etmeyen Hilvanlı hemşerilerime minnettarım. Burada parti gözetmeksizin her düşünceden, her partiden gelen insanlar var. Demokrasiye inanan, demokrasiye saygı duyan herkes burada. Bu da bizim birbirimize bağlı olduğumuzu ve ayrılmaz bir bütün olduğumuzun en açık ifadesidir. Allah'ın izniyle bu birlik ve beraberliğimiz devam ettikçe, bu ülkeye kimse yan gözle bakamayacak ve bir daha böyle haince bir girişimde bulunmayacaktır' dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Bir Okul Daha Yapıyor

Şanlıurfa'da Bir Okul Daha Yapıyor

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık