METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Siyaset Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

Bazı bakanlık yardımcılıklarına yapılan atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Giriş Tarihi: 12 Eylül 2014 Cuma 11:24
Halil Etyemez Göreve Devam Edecek

Resmi Gazete'de yer alan atama kararına göre, atamalar şu şekilde gerçekleşti;

Adalet Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Veysi Kaynak, Avrupa Birliği Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Dr. Alaattin Büyükkaya'nın atandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Halil Etyemez, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına, Muhammet Balta atandı.

Dışişleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Büyükelçi Ali Naci Koru, Ekonomi Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Adnan Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Metin Yılmaz atandı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Kutbettin Arzu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Fatih Metin, İçişleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Vali Osman Güneş, Kalkınma Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Mehmet Ceylan, Maliye Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına da Abdullah Erdem Cantimur atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Orhan Erdem, Milli Savunma Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Hasan Kemal Yardımcı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına Dr. Nurettin Akman, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın Bakan Yardımcılığına ise Yahya Baş atandı. (İLKHA)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz “DEDAŞ kamburundan kurtulmak için DEDAŞ’ın kamulaştırılması gerekmektedir”

“DEDAŞ kamburundan kurtulmak için DEDAŞ’ın kamulaştırılması gerekmektedir”

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık