Ana Sayfa Siyaset Eyyübiye'de miting değil, büro açılışı

Eyyübiye'de miting değil, büro açılışı

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye Belediye encümen adayı Sinan Yavuz'un İmam Keskin Mahallesinde düzenlemiş olduğu mahalle toplantısına binlerce kişi katıldı.

Giriş Tarihi: 4 Mart 2014 Salı 11:25
Eyyübiye'de miting değil, büro açılışı

AK Parti Eyyübiye Belediye encümen adayı Dawari aşiretine mensup Sinan Yavuz’un büro açılışında adeta mahalle toplantısı, gövde gösterisiyle mitinge dönüştü.

 

AK Parti Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Sinan Yavuz yaptığı selamlama konuşmasıda şunları söyledi. Değerli gönüldaşlarımız hiç bir beklentiniz olmadan tek beklentiniz Allah rızası ile sadece Türkiye’ nın ve Çocuklarınızın geleceği olan yarınları emin ellere bırakmak 17 Aralıkta yapılan harekete karşı Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanı yanlız bırakmamak için bir araya geldiniz. Bu birlikteliğiniz ve bize verdiğiniz destekten dolayı hepinizden Allah razı olsun dedi.

 

AK Parti Eyyübiye Belediye encümeni Sinan Yavuz'un seçim bürosunun açılışı öncesinde binlerce kişiye hitap eden Ekinci, AK Parti'nin temel hedeflerine ulaşacak kadroları gençlerin oluşturduğunu söyledi. Ekinci, yaşlılara, gençlere, kadınlara seslenirken, "Sizler bizim için ve Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan için çok önemlisiniz. Geleceğimizi size güvenerek kurmaya çalışıyoruz. İlçemizde de bu hedefe ulaşacağımızdan kuşkunuz olmasın" dedi.

 

2023 hedefine koşan Türkiye'nin bu hedefe gençlerle birlikte emin adımlarla yürüdüğünü söyledi. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerle buluşan Ekinci, "Eyyübiye birçok özelliği ile göz dolduran bir ilçe olacaktır Allah'ın izniyle ancak en önemli özelliğimiz genç nüfusumuz. Biz gençlerle birlikte oluşturacağımız yol haritasına göre Eyyübiye'nin geleceği şekillendireceğiz" dedi.

 

Son dönemde hükümete ve özellikle de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik, şer güçlerce düzenlenen saldırı ve itibarsızlaştırma kampanyalarına da değinen AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, "Bu alçak tezgâhın hedefi, büyüyen gelişen ülkemizin dünyada hak ettiği yere ulaşmasını engellemektir. Bu ülkeyi o noktaya taşıyan Başbakanımızın önünü kesmek, bir büyük istiklal mücadelesinin liderini devre dışı bırakmaktır. Bu şer güçlerin amacına ulaşmaları mümkün değil. Çünkü bu oyunu gören ve bu oyunu bozacak gençler var. Gençler ne olup bittiğinin farkında ve Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkıyor. Eminiz ki hep sahip çıkacak" diye konuştu.

 

"Eyyübiye ilçemzin her mahallesi bizim için çok önemli. Bugün burada İmam Keskin mahallemizin gençleriyle bir arada bulunmaktan onur duydum. Coşkunuzu gördükçe geleceğe daha güvenle bakıyoruz. Emin olun yeni dönemde Eyyübiye ilçemize yönelik proje ve çalışmalarla Türkiye'de gündem oluşturacağız. Sizlerin kişisel yeteneklerini geliştiren, eğitiminize katkı sağlayan bir yönetim anlayışımız olacak. Kuracağımız düşünce, kültür ve gençlik merkezleriyle, açacağımız sanat ve Spor okullarıyla Eyyübiye'nin gençleri Eyyübiye'de oturuyor olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Gelecek dönemde eğitimden kültüre, spordan sanata hayatın her alanında Eyyübiyeli gençlerin başarısı konuşulacak. Sizler, ilçemizdeki ilerleme, büyüme ve kalkınmanın teminatı olacaksınız."

 

Toplantıya katılan gençlerin büyük çoğunluğunun bu seçimlerde ilk kez oy kullanacağına dikkat çeken Ekinci, "Ne mutlu size ki, gençlik yıllarınızda çağın lideriyle birlikte yürüyorsunuz. Bu eminim size de bize olduğu gibi gurur ve mutluluk vermektedir. Yolumuz ve yolunuz, açık ve kutlu olsun" dedi.

 

AK Parti Eyyübiye Belediye encümen adayı Sinan Yavuz'un hazırlamış olduğu seçim bürosu açılışına AK Parti Eyyübiye ilçe Belediye Başkan adayı Mehmet Ekinci, AK Parti Eyyübiye ilçe başkanı Süleyman Elgün, AK Parti Eyyübiye ilçe encümen adayları ve binlerce vatandaş katıldı.

 


,
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ak Parti Eyyübiye'de Mehmet Moğal güven tazeledi

Ak Parti Eyyübiye'de Mehmet Moğal güven tazeledi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık