METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Eyyübiye’de Encümenler ve Komisyonlar Belli Oldu

Eyyübiye’de Encümenler ve Komisyonlar Belli Oldu

Ruha Haber Ajansı RHA)-Eyyubiye Belediyesi’nde Encümen ve Komisyonlar belli oldu.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2019 Pazartesi 10:21
Eyyübiye’de Encümenler ve Komisyonlar Belli Oldu

Eyyübiye Belediye Meclisi 1. Oturumu dün gerçekleşti. Gerçekleşen 1. Oturumda Eyyübiye Belediyesi Meclis Başkan Vekili, Encümen Üyeleri ve İhtisas Komisyonları oluşturuldu. Komisyon üyelerinin tamamının kabulu ile oluşturulan seçimde üyeler şöyle…. EYYÜBİYE BELEDİYESİ 1. VE 2. BAŞKAN VEKİLLERİ 1- AHMET KENAN KAYRAL 2- 2. ALİ ÇİFTÇİ MECLİS ASİL VE YEDEK KATİPLER 1. MAHİR ÖGE 2. GÜLTEN BALCI 3. MURAT KARADAŞ 4. ABDULKADİR KARAKEÇİLİ ENCÜMEN ÜYELERİ 1- ABDULKADİR AKBAŞ 2- İBRAHİM DAĞ 3- ABDULLAH SAMAK BAYINDIRLIK VE İMAR KOMİSYON ÜYELERİ 1- FARUK MEHMET AKÇAL 2- ALİ ÇİFTÇİ 3- ALİ MALKOÇ 4- AYAT ALPAK 5- MAHİR ÖGE PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON ÜYELERİ 1- SAİT KAYA 2- NECMETTİN SAĞLAM 3- YAKUP KILIÇ 4- MUSTAFA FİDANOĞLU 5- MEHMET DEMİR EMLAK İSTİMLAKALTYAPI VE GECEKONDU İLE MÜCADELE KOMİSYONU ÜYELERİ 1- İZZET ÇİFTÇİ 2- HALİL MÜJDE 3- AHMET SAÇAKLI 4- MEHMET ÇELİK 5- ÖMER SAPAN AR-GE KOMİSYON ÜYELERİ 1- HASAN KARATAŞ 2- İBRAHİM HALİL GÜNEŞ 3- MEHMET SEL 4- MAHMUT BİNİCİ 5- SEYDİ MODANLI KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ 1- GÜLTEN BALCI 2- HALİL MÜJDE 3- İBRAHİM HALİL GÜNEŞ 4- MEHMET DEMİR 5- ALİ MALKOÇ YAŞLILAR VE ENGELLİLER KOMİSYON ÜYELERİ 1- GÜLTEN BALCI 2- ABDULKADİR AKBAŞ 3- MURAT KARADAŞ 4- AHMET ÇOBAN 5- MAHMUT BİNİCİ KENTSEL ESTETİK KOMİSYONU 1- AHMET KENAN KAYRAL 2- AHMET HAŞİM İNAN 3- AHMET ÇOBAN 4- SİNAN YAVUZ 5- SERDAR ŞEYHANLIOĞLU MADDE BAĞIMLILARI İLE MÜCADELE KOMİSYON ÜYELERİ 1- SİNAN YAVUZ 2- ALİ ÇİFTÇİ 3- HÜSEYİN YILDIRIM 4- AYAT ALPAK 5- İSMAİL ÖZBEK TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU ÜYELERİ 1- HÜSEYİN YILDIRIM 2- İZZETTİN ÇİFTÇİ 3- MEHMET ÇELİK 4- SEYDİ MODANLI 5- İSMAİL ÖZBEK MEDYA TANITIM KOMİSYONU ÜYELERİ 1- İBRAİM HALİL BEYAZ 2- MUSTAFA KORKMAZ 3- ABDULKADİR KARAKEÇİLİ 4- MEHMET SEL 5- AHMET KENAN KAYRAL ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU ÜYELERİ 1- NECMETTİN SAĞLAM 2- MUSTAFA KORKMAZ 3- İBRAHİM DAĞ 4- ABDULLAH SAMAK 5- ÖMER SAPAN KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU ÜYELERİ 1- ABDULKADİR KARAKEÇİLİ 2- SAİT KAYA 3- AHMET HAŞİM İNAN 4- SERDAR SEŞYHANLIOĞLU 5- İBRAHİM HALİL BEYAZ GENÇLİK SPOR VE EĞİTİM KOMİSYONU ÜYELERİ 1- MUSTAFA FİDANOĞLU 2- HASAN KARATAŞ 3- MAHİR ÖGE 4- YAKUP KILIÇ 5- AHMET SAÇAKLI SOSYAL HİZMETLER KOMİSYON ÜYELERİ 1- FARUK MEHMET AKÇAL 2- MURAT KARADAŞ 3- HÜSEYİN ALGIN 4- ŞÜKRAN YETİM 5- İBRAHİM HALİL GÜNEŞ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İl Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer göreve başladı

İl Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer göreve başladı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık