METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Erkan'dan Mevlüt kandili mesajı

Erkan'dan Mevlüt kandili mesajı

Avukat Rohat Erkan, Mevlüt kandili dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2019 Perşembe 23:22
Erkan'dan Mevlüt kandili mesajı

Kadir gecesinden sonra en kıymetli gece ve gönül dünyamızı bir arındırma vesilesi olan Mevlid Kandili, Peygamber Efendimizin (ASM) yeryüzünü şereflendirmesini ifade eden insanlık için en büyük hadisedir.

Getirdiği kutlu mesajla akıllarımıza ve gönüllerimize nurlu yolun kapısını açan hidayet güneşi ve insanlık için en mükemmel rehber olan Hazreti Peygamberin (ASM) sahip olduğu Kur’an ahlakını anlamak ve onun kutlu yolunda yürüme azmini tazelemek için bu gece önemli bir fırsatı ifade ediyor.

Onun hoşgörü, sevgi ve güzel ahlakının içimizde daha da kökleşmesi ve güçlenmesi, birlik ve beraberlik ruhunun kuvvet bulmasına vesile olacaktır.

Hayatının her anında ümmetini düşünen Peygamber Efendimizi (ASM) hayatımızın her anında salavatlarla anmamıza ve onun her halini hayatımızda örnek almamıza vesile olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyoruz.

Şehrimize, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesi, birlik ve beraberliğin, kardeşlik duygularının daha da kuvvet bulmasına vesile olması dileğiyle, Şanlıurfalı hemşerilerimizin Mevlid Kandilini en içten duygularımla tebrik ediyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte Urfa’da uçak seferlerinin başlayacağı o tarih!

İşte Urfa’da uçak seferlerinin başlayacağı o tarih!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık