Ana Sayfa Siyaset Deva Partisi’nde Haliliye ilçe başkanı kim olacak?

Deva Partisi’nde Haliliye ilçe başkanı kim olacak?

(RHA AJANS/RHA-Özel Haber) – Şanlıurfa’da DEVA Partisi Haliliye İlçe Başkanlıyı için kulisler hareketlenmeye başladı. İlçe Başkanlığı için Bilal Ağadayı ve Abdülhamit Karakeçili’nin isimleri geçiyor.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2020 Salı 12:38
Deva Partisi’nde Haliliye ilçe başkanı kim olacak?

Ali Babacan'ın liderliğinde kurulan DEVA Partisi’nde çalışmalar yurdun dört bir yanında devam ediyor.

Şanlıurfa’da çalışmalar devam ederken, İl Başkanlığı koltuğuna Ahmet Tüysüz oturmuştu. İl Başkanı’nın belirlenmesinden sonra İl Kurucu Heyeti’de belirlenmişti. İl Kurucu Heyeti’nde Sabri Yetim, Abdülhamit Karakeçili, Ömer Yılan, Davut Seyitoğlu, İbrahim Asoğlu ve Fehime Çoban Avcı yer aldı.

İl Kurucu Heyeti’nin de belirlenmesinden sonra gözler bu seferde ilçe başkanları ve yönetimlerine çevrildi. Ankara kulislerinden alınan bilgilere göre ise, şu sıralar Haliliye İlçe Başkanlığı için çalışmalar devam ediyor. Kulislere göre, Haliliye İlçe Başkanlığı için DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacın’ın masasına iki isim gitti.

Haliliye İlçe Başkanlığı için DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacın’ın önüne giden isimlerden birisi Mali Müşavir Bilal Ağadayı olurken, diğer isim ise İl Kurucu Heyeti’nde de yer alan Abdülhamit Karakeçeli oldu.

Haliliye İlçe Başkanlığı için DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacın’ın kısa süre içerisinde Haliliye İlçe Başkanı’nı belirleyeeği ve bu ismin kamuoyuna tanıtılacağı öğrenildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Şükrü Kuş' a Önemli Görev..

Başkan Şükrü Kuş' a Önemli Görev..

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık