Ana Sayfa Siyaset DEVA Partisi Eyyübiye için o isme teklif götürdü!

DEVA Partisi Eyyübiye için o isme teklif götürdü!

RHA AJANS/RHA) – İl genelinde çalışmalarını sürdüren Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA), Eyyübiye İlçe Başkanlığı için Murat Basyan’a teklif götürdü.

Giriş Tarihi: 29 Temmuz 2020 Çarşamba 21:53
DEVA Partisi Eyyübiye için o isme teklif götürdü!

Ali Babacan'ın liderliğinde kurulan DEVA Partisi’nde çalışmalar yurdun dört bir yanında devam ediyor. Şanlıurfa’da çalışmalar devam ederken, İl Başkanlığı koltuğuna Ahmet Tüysüz oturmuştu.

İL KURUCU HEYETİ BELLİ OLDU

İl Başkanı’nın belirlenmesinden sonra İl Kurucu Heyeti’de belirlenmişti. İl Kurucu Heyeti’nde Sabri Yetim, Abdülhamit Karakeçili, Ömer Yılan, Davut Seyitoğlu, İbrahim Asoğlu ve Fehime Çoban Avcı yer aldı.

BASYAN’A TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

İl Kurucu Heyeti’nin de belirlenmesinden sonra gözler bu seferde ilçe başkanları ve yönetimlerine çevrildi. Ankara kulislerinden alınan bilgilere göre ise, Eyyübiye İlçe Başkanlığı için Murat Basyan’a teklif götürüldüğü öğrenildi. Yıllardan bu yana Şanlıurfa’da özellikle spor camiası tarafından saygın bir yer edinen Basyan’ateklif götürülmesi ise partinin kent genlinde bütün dinamikleredeğer verdiğini göstergesi oldu.

BASYAN’IN TEKLİF İÇİN ZAMAN İSTEDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Eyyübiye İlçe Başkanlığı için teklif götürülen Murat Basyan’ın teklifi düşünmek için partiden zaman istediği de öğrenildi. Basyan’ın teklifi kabul etmesi halinde DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın ismi onaylayacağı ve Murat Basyan’ın görevinin kent kamuoyuna tanıtılacağı öğrenildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Şükrü Kuş' a Önemli Görev..

Başkan Şükrü Kuş' a Önemli Görev..

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık