Ana Sayfa Dünya ÇAKMAKLI VE DOĞAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

ÇAKMAKLI VE DOĞAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Şanlıurfa Nevali Hotelde 21.Dönem Şanlıurfa MHP milletvekili Muzaffer Çakmaklı’nın Yeğeni Erhan Çakmaklı ile Yasemin Doğan görkemli bir şekilde dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2019 Pazar 02:17
ÇAKMAKLI VE DOĞAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Çakmaklı Ve Doğan ailesinin düğününe Şanlıurfa MHP milletvekili İbrahim Özyavuz,21.Dönem Mhp Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı, İş adamlarından Ali Çakmaklı,Suphi Bucak,Ferit Çakmaklı,Genç iş adamlarından Kadir Kara,Rohat Erkan,Burak Demirkol,Cihat Çakmaklı,Taner Çakmaklı,Nevzat Çakmaklı,Aykut Çakmaklı ve siyasetçi iş dünyası düğüne katılanlar arasındaydı.

 

Nevali Hotelde olan Çakmaklı ve Doğan ailesinin Kirveliğini genç iş adamı Ramazan Düzme yaptı.Düğünde genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler dolar atmak için birbirleriyle yarıştılar.Çakmaklı Ve Doğan ailesinin düğünü gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.Damadın amcası 21. Dönem MHP Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı ise yeğenim Erhan Çakmaklı’ya ve gelinim Yasemine bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Gelen bütün misafirlerimize çok teşekkür eder ve hayırlı olsun temennilerinde bulunuyorum dedi.Çakmaklı ve Doğan Ailesinin düğününde takı törenine geçildi.Davetli misafirler takı takmak için birbiriyle yarıştılar. Düğün sonunda Genç çiftlerle davetli misafirler hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.Urfasiyaseti.com ailesi olarak Çakmaklı ve Doğan ailesine hayırlı uğurlu olsun teminlerinde bulunuyoruz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Mutlu Yılmaz ve Nihat Çakır sosyal medyada karşı karşıya geldi

Mutlu Yılmaz ve Nihat Çakır sosyal medyada karşı karşıya geldi

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık