METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Sağlık Bozova'da karantinaya alınan evde hijyen ve gıda desteği

Bozova'da karantinaya alınan evde hijyen ve gıda desteği

(RHA AJANS/RHA) - Bozova Belediyesi, ilçede karantina altına alınan Fevzi Çakmak Mahallesindeki eve gıda yardım kolisi ve hijyen seti hediye ederek evi dezenfekte etti.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2020 Pazartesi 12:13
Bozova'da karantinaya alınan evde hijyen ve gıda desteği

Bozova İlçesine bağlı Fevzi Çakmak Milenyum sokakta rastlanan bir covid-19 şüphelisi nedeniyle bir ev karantinaya alındı. Bozova Belediyesi karantina altına alınan mahallede ki evi dezenfekte, gıda yardım kolisi ve hijyen seti hazırlayarak koronaya karşı tedbir almalarını istedi. Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’un talimatlarıyla gıda paketi ve hijyen seti ev sahibine teslim edildi. Ekipler ürünleri bıraktıktan sonra evlerinin içini, önünü ve giriş kapılarını dezenfekte ederek tedbir aldılar.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy karantina altına alınan mahalle ile ilgili; ‘’Merkez Fevzi Çakmak Mahallesine bağlı Milenyum sokakta maalesef bir covid-19 hastasına rastlanıldı ve sokak karantinaya alındı. Bizler salgının başından beri tedbirlerimizi elden bırakmayarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken bugün de vatandaşlarımızın yanında olarak gerek dezenfekte çalışmamız gerek ise gıda kolisi ve hijyen setleri hazırlayarak ihtiyaçlarının giderilmesini sağladık. Aynı zaman da sokakta ekstra bir dezenfekte çalışması yaparak önlemlerimizi aldık. Umarız salgın daha fazla yayılmadan karantina süreci biter. Vatandaşlarımız dan ricamız lütfen tedbirlere uyalım. Maske ve 1,5 metre mesafeye önem gösterelim. Hastalığı yenmek bizim elimizde. ’’ ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Valiliği'nden kurban ve kurban kesim yerleri ile ilgili kararlar!

Şanlıurfa Valiliği'nden kurban ve kurban kesim yerleri ile ilgili kararlar!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık