METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Dünya BİR HUSUMET DAHA BARIŞ İLE NOKTALANDI..

BİR HUSUMET DAHA BARIŞ İLE NOKTALANDI..

Düğeri aşireti ileri gelenlerinden kanaat önderi ve İş adamı Mehmet Emin Ataş’ın girişimleriyle Şanlıurfa’da Kama ve Altundağ aileleri arasında yaşanan 4 yıllık husumet barışla neticelendi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2019 Pazar 13:52
BİR HUSUMET DAHA BARIŞ İLE NOKTALANDI..

Düğeri aşireti ileri gelenlerinden kanaat önderi  ve İş adamı Mehmet Emin Ataş’ın girişimleriyle Şanlıurfa'da Kama ve Altundağ aileleri arasında yaşanan 4 yıllık husumet barışla neticelendi.

Kama ve Altundağ ailesinin barış yemeğine Canbeyli aşireti kanaat önderi ve iş adamı Selahattin Canbeyli,Düğeri aşireti mensubu iş adamı Hamza Ateş,Ak parti Haliliye meclis üyesi İsmail Güneş,iş adamı Nuri Güneş ,iş adamı Bakır Kama,Beltur Genel Müdürü Levent Kama ve Kama ve altundağ aileleri katıldı.

Husumetli aileler birbirlerine zeytin dalı uzattı. Düğeri aşireti kanaat önderi Mehmet Emin Ataş’ın araya girmesiyle Sultan Sarayı düğün salonunda düzenlenen barış yemeğine iki aile bireylerinin katılımıyla tatlıya bağlandı. 4 yıldır devam eden husumetin sona erdiğinin altını çizen Ataş, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

                                                           

Aile bireyleriyle barış yemeğinde konuşma yapan Ataş şunları kaydetti:

 

"Şanlıurfa’da Yaklaşık 4 yıldır devam eden Kama ve Altundağ aileleri arasında olan husumet bugün sona ermiş oldu. 2 ailenin aile büyükleri bu gün bir araya gelerek hep birlikte çözüme kavuşturduk.Her zaman söylediğim gibi çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miras mal mülk değil, barış, kardeşlik ve huzurdur. Bize yakışan budur bu gün burada önemli bir adamını attık, tebrik ediyorum." Allah böyle acılar bir daha göstermesin kama ve Altundağ ailesinin değerli büyüklerine bizleri kırmayıp bu barışta bizlere destek oldukları için çok teşekkür eder ve Allah razı olsun her iki aileden diyorum dedi..

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Bayık gençlerle buluştu

Başkan Bayık gençlerle buluştu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık