METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Beyazgül,OSB'de işçilerle bir araya geldi

Beyazgül,OSB'de işçilerle bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ticaretin merkezi olarak bilinen Şanlıurfa Organize Sanayi bölgesini ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2020 Pazartesi 15:19
Beyazgül,OSB'de işçilerle bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ticaretin merkezi olarak bilinen Şanlıurfa Organize Sanayi bölgesini ziyaret ederek işçilerle bir araya geldi. Yatırımcıların ve sanayicilerin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Beyazgül, Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tekstil, çelik üretim ve süt ürünleri fabrikalarını ziyaret ederek üretilen ürünleri inceledi.

Buradaki işçilerle sohbet eden Başkan Beyazgül, işçilerin talep ve önerilerini tek tek dinledi. Ziyaretlerinde, personelin uyması gereken hijyen kuralları için tavsiyelerde bulunan Başkan Beyazgül, her şeyin başında sağlığın geldiğini vurguladı. Ziyaretlerinde Başkan Beyazgül’e AK Parti İl Başkan Yardımcısı Tuna Aksoy eşlik etti. Ardından Evren Sanayi Sitesine geçen Başkan Beyazgül, Kooperatif Başkanı Mustafa Arslan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek esnafın talepleri hakkında istişarede bulundu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Eski Belediye Başkanı Bahçivan'ın Acı Günü

Urfa Eski Belediye Başkanı Bahçivan'ın Acı Günü

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık