Ana Sayfa Yerel Bereket‘ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bereket‘ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Bereket 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 30 Ağustos 2020 Pazar 00:43
Bereket‘ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bereket, şunları söyledi:

Aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, bu zaferi bizlere hediye eden tüm şehitlerimizi şükran ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos zaferi, Türk milletinin hiçbir zaman esaret ve dayatmaya boyun eğmeyeceğinin göstergesidir. Türkiye'nin hem içeride hem dışarıda tarihi bir süreçten geçiyor.

30 Ağustos zaferindeki mana ve mesajı anlamaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. Milletimiz karşı karşıya kaldığı her zorluk ve badireyi, birlik ve kardeşlik ruhuyla aşmıştır. Biz bin yıldır bu topraklarda yaşayan bir kardeşler topluluğuyuz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece 7 düvel değil 77 düvel bir araya gelse bu vatandan çakıl taşı koparamaz.

Birlik ve beraberlik ruhunun en yakın örneklerinden birisi de 15 Temmuz darbe kalkışmasına karşı verilen mücadeledir. Bu aziz millet hiçbir şart altında güce boyun eğmemiş, bağımsızlığından taviz vermemiş, kumpas ve dayatmayı kabul etmemiştir.

Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki istiklal ve istikbalimiz tehlikeye düştüğünde bu yüce millet aynı kararlılığı, aynı fedakarlığı ortaya koymaktan hiçbir zaman çekinmeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zaferi’nin 98'inci yılında zaferin başkomutanı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyor, tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla yad ediyorum

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Haliliye Belediyesi yüz yüze eğitim öncesinde temizlik seferberliği başlattı

Haliliye Belediyesi yüz yüze eğitim öncesinde temizlik seferberliği başlattı

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık