METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel BAYTAK VE ÇAKMAKLI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

BAYTAK VE ÇAKMAKLI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Şanlıurfa Davet-i Farah düğün salonunda 22.dönem Ak parti Şanlıurfa milletvekili Faruk Bayrak’ın İş adamı Ahmet Bayrak’ın yeğeni Suat Baytak ile İş adamı Suat Çakmaklı’nın kızı Neslihan Çakmaklı yapılan mevlütlü düğünde dünya evine girdiler.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2019 Cuma 22:38
BAYTAK VE ÇAKMAKLI AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ..

Baytak ve Çakmaklı ailesinin mutlu gününe Ak parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri,Ak parti il başkanı Bahattin Yıldız,Karaköprü belediye başkanı Aslan Ali Bayık,Eyyübiye belediye başkan yardımcısı Abdülkadir Manğal,21.Dönem Şanlıurfa Mhp Milletvekili Muzaffer Çakmaklı,Ak parti il başkan yardımcısı Tuna Aksoy,Ak parti Karaköprü ilçe başkanı Sait Ağan,Ak parti Haliliye ilçe başkanı Süleyman Aksu,MHP Şanlıurfa il başkanı Mahmut Güneş,Balıklıgöl Devlet hastanesi başhekimi Eyüp Şelli,Geçmiş dönem Sağlık müdürü olan Halil Subaşı,Bezikiler Sosyal yardımlaşma derneği başkanı Ömer Kara,Avukat Rohat Erkan,27. dönem AK parti Şanlıurfa milletvekili adayı Sedat Ertürk,CHP Karaköprü belediye meclis üyesi Fevzi Aydınlık,İş adamlarında Şerdil Karahan,Yusuf Bayuk,Mustafa Yavuz,Halil Paydaş,Hidayet Baysal,Savaş Özdiker,Ahmet Oruç,Dinçer İzol,Abdülhamid Karakeçili,Kadir Kara,Ferit Çakmaklı,İsmail Güven,Ferdi Paydaş,Vefa Bilir,Ferit Altundağ,Mahmut Kızıldemir Baytak ve Çakmaklı ailesinin yakınları katıldı.

Baytak ve Çakmaklı ailesinin kirveliğini Genç iş adamı Hadi Karakeçili üstlendi.

Mevlütlü düğünde Nikah törenine geçildi.Nikahı Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli kıydı.Nikah şahitliğini AK parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Ali Cevheri,Ak parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin Yıldız,21 dönem Mhp Şanlıurfa milletvekili Muzaffer Çakmaklı,22.dönem Ak parti Şanlıurfa milletvekili Faruk Bayrak,Hilvan belediye başkanı Aslan Ali Bayık,İş adamı Ferit Çakmaklı nikah şahidi oldular.

Baytak ve Çakmaklı ailesinin düğününde Karaköprü belediye başkanı Metin Baydilli, her iki çiftte ömür boyu mutluluklar dileyerek Allah hayırlı etsin dedi.

22.dönem Ak parti Şanlıurfa milletvekili Faruk Bayrak ise bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza, Akrabalarımıza ve yakınlarımıza çok teşekkür ederim.Yeğenim Suat ve gelinimiz Neslihan’a bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.

Kirvesi Genç iş adamı Hadi Karakeçili ise bende Baytak ve Çakmaklı ailesinin bu mutlu gününde kirve olmak benim için onur verici ve şereftir.Her iki çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum dedi.

Düğün sonunda davetli misafirler Genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Sulama kanalında ceset bulundu

Şanlıurfa'da Sulama kanalında ceset bulundu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık