Ana Sayfa Yerel Başkan Turan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Başkan Turan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Zahireciler odası başkanı Ferudun Turan, 30 Ağustos Zaferi’nin Türk milletinin kararlılık, inanç, birlik ve beraberliğinin eseri olduğunu belirterek, “Türkiye, dün olduğu gibi bugün de gerçekleştirdiği büyük atılımlarla istikbale doğru yürümenin kararlılığı ve inancı içindedir” dedi.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2020 Cumartesi 23:50
Başkan Turan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Başkan Turan , 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Cumhuriyet’in banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde kahraman Türk milletinin düşman birliklerini vatan toprağından uzaklaştırmak için mücadele verdiğini, Büyük Taarruz ile de işgalci güçlere son darbenin vurulduğunu hatırlatan Turan, “30 Ağustos Zaferi ile sonuçlanan kahramanlık destanı, bizim milli şuurla geleceğe taşıyacağımız önemli bir mirasımızdır” ifadelerini kullandı.

Türk milletinin 98 yıl önce verdiği mücadelenin bugün de farklı şekilde ve alanlarda sürdürüldüğüne dikkat çeken Turan, “Türkiye’yi terörle, tehditle, şiddetle, ekonomiyle zayıf düşürmeye çalışanlar hiçbir zaman emellerine ulaşamayacak, milletçe çalışarak, üreterek onlara en güzel cevabı vereceğiz” aktarımında bulundu.

Turan, sözlerini şöyle sürdürdü: “30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyor, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canını veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Prof. Dr. Doğan Aydal: Ülke tarımına son darbe vuruluyor!

Prof. Dr. Doğan Aydal: Ülke tarımına son darbe vuruluyor!

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık