Ana Sayfa Gündem Başkan Adayı Hasan Şahin'den zehir zemberek açıklamalar

Başkan Adayı Hasan Şahin'den zehir zemberek açıklamalar

Şanlıurfaspor'da alınan olağanüstü kongre kararı sonrası, Başkan adayı Hasan Şahin yazılı bir açıklama yaptı.Şahin,’’Alınan olağanüstü kongre kararıyla Urfaspor bitirtilmek isteniyor.Şahin;’’ Urfaspor’u yok etme projesinde kimse beni kurban olarak seçemez. ‘ifadelerini kullandı.

Giriş Tarihi: 27 Ağustos 2020 Perşembe 00:47
Başkan Adayı Hasan Şahin'den zehir zemberek açıklamalar

 Şanlıurfaspor'da alınan olağanüstü kongre kararı sonrası, Başkan adayı Hasan Şahin yazılı bir açıklama yaptı.Şahin,’’Alınan olağanüstü kongre kararıyla Urfaspor bitirtilmek isteniyor.Şahin;’’ Urfaspor’u yok etme projesinde kimse beni kurban olarak seçemez. ‘ifadelerini kullandı. Şahin açıklamasında kaydetti:"Alınan bu kararın bir benzerini daha önce Gaziantep büyükşehir belediye başkanı Fatma Şahin'in Gaziantepspor kongresinde kendisine karşı yaptığını ve bu kararın aynısı yine başkan adayı olduğum Şanlıurfaspor kongresinde yapılmak isteniyor.Alınan bu karar Şanlıurfaspor ile birlikte Hasan Şahin'i bitirme kararıdır.Urfaspor'u bitirme Projesinde kimse beni kurban olarak seçemez."dedi.

‘’KONGRE KARARI URFASPOR İLE BİRLİKTE HASAN ŞAHİN’İ BİTİRME KARARI’’

Hasan Şahin;’’ Alınan bu kongre kararı Şanlıurfasporla birlikte Hasan Şahin'i bitirme kararıdır! Çünkü zamanı bilerek kukla başkana ayarlayıp eline verdiler. Ben Şanlıurfaspor’u bitirmeye değil Süper Lige çıkarma planıyla geldim.Şuan Urfa'da planlanıp uygulamaya konulan tezgah daha önce de Fatma Şahin’in Gaziantepsporda beni düşürdüğü tezgahın aynısıdır. Eğer öyle olmamış olsa Sayın Vali ve Zeynel Başkan Urfaspor’u buraya düşürenlere bu fırsatı vermemeliydi.’’

ÇAKIR,İSTİFA ETTİKTEN SONRA NEDEN KONGRE KARARI ALINMADI?

Şanlıurfaspor’un 3.Lige düşmesinin kesinleşmesinden sonra kimsenin sahip çıkmadığını belirten Şahin,’’Tek bir Başkan adayı varken hem de 3. Ligde aday olmuşken ve 3 milyon TL yönetimimle para vereceğim dediğim halde neden yetki bana yetki verilmedi? Yada kongre yapılacaktıysa Nihat Çakır istifa ettikten sonra neden kongre kararı alınmadı? Bir yandan Karaköprüspor, ve Şanlıurfa bşb spor keseden para harcayıp transferlerini yaparak antrenmanlarını yaparken diğer yandan Urfaspor ile ilgili bu vurdumduymazlık ve kaderine terk etme politikasını siz değerli Urfa kamuoyunun takdirine bırakıyorum.’’ Şahin,’’BŞB başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Urfaspor’a aktarılacak 3 milyon için fakir fukaranın parası diyor, Peki sormak lazım 3. ligdeki Karaköprüspor ve Bal ligindeki BŞB spor için bol keseden harcanan para kimin parasıdır?

‘’İHALE ALMAYA YADA EŞ DOST AKRABALARIMI BELEDİYEYE KOYMAK İÇİN ADAY OLMADIM’’

Şahin;’’Ben Urfa’ya ihaleye almaya gelmedim, çocuklarımı, akrabalarımı belediyeye işe koymaya gelmedim, ben sadece gençlerimizin sevdasını yaşatmaya geldim, en samimi duygularımla maalesef şehri yönetenlerin düşüncesiyle benimki tam zıt anlamda olduğu için kulübü bana vermedilerAnlaşılan o ki gerek Vali bey gerek Belediye başkanı herhangi bir şekilde Urfaspor’a destek olmayacak, Benim yönetim ile birlikte vereceğim 3 milyon tl'nin yanında El birliği ile #Urfaspor için büyük bir kampanya başlatılır ise belki Türkiye'de bir ilki gerçekleştirir Urfaspor’u bu düştüğü durumdan kurtarabiliriz.’’ Saygılarımla Hasan Şahin

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Göbeklitepe'nin gizemi bu sezonda da devam edecek

Göbeklitepe'nin gizemi bu sezonda da devam edecek

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık