METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Bakır'dan Mevlüt kandili mesajı

Bakır'dan Mevlüt kandili mesajı

İş adamı Salih Bakır, Mevlüt kandli dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2019 Perşembe 23:16
Bakır'dan Mevlüt kandili mesajı

“Âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V.) dünyaya teşriflerinin yıldönümünü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamber Efendimizin doğduğu gün olan Mevlid Kandili, tarihin akışını değiştiren kutlu bir olaydır.  İnsanlığa aydınlık bir devir açan Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerini kutlarken, onun örnek şahsiyetini ve güzel ahlakını tanımaya, getirdiği evrensel çağrıyı anlamaya ve bütün bunların özünde barındırdığı ruhu çağımıza taşımaya olan ihtiyacımızı bir kez daha fark ediyoruz.

İmanı ve sevgiyi toplumsal barışın temel taşı yapan Peygamber Efendimiz, insanı insan yapan bütün güzelliklerin, ahlâkî erdemlerin vücut bulduğu bir şahsiyettir. O’nun hayatında ve öğütlerinde bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatacak güçlü mesajlar ve güzel örnekler vardır. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin başta şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu vesileyle başta Şanlıurfalı hemşerilerimizin, milletimizin ve İslam Âlemi’nin Mevlid Kandili’ni en içten duygularımla tebrik ediyor, esenlikler diliyorum.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sizce Şanlıurfa’nın en kalabalık mahallesi hangisi?

Sizce Şanlıurfa’nın en kalabalık mahallesi hangisi?

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık