METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel AK Parti Vekil aday adayları ve Bozovalılardan Aksoy’a destek

AK Parti Vekil aday adayları ve Bozovalılardan Aksoy’a destek

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy’a destek her geçen gün artıyor.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2019 Perşembe 12:14
AK Parti Vekil aday adayları ve Bozovalılardan Aksoy’a destek

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayları Kanal Urfa imtiyaz sahibi İbrahim Toru ve Dr. Fatih Aksoy ile birçok Bozovalı aile, AK Başkan adayı Suphi Aksoy’a her zaman destek olacaklarını belirttiler.

31 Mart yerel seçimlerinde AK Partiden Bozova Belediye Başkan adayı olan Suphi Aksoy’a destekler artıyor. Yaylak eski Belde Başkanı İbrahim Halil Göçer ile ailesi, Yaylak Mahallesinden Ekinci ailesi, Bozova Merkezden Arslan ailesi, Albayrak ailesi, Keçeli ailesi, Yaslıca’dan Akbulut ailesi, Karaçizmeli ailesi ve çok sayıda aile ve kırsal mahalledeki seçmen ve vatandaşlar Aksoy’a tam destek vereceklerini açıkladı.

AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy, destek olan ailelere ve Milletvekili aday adayları İbrahim toru Dr. Fatih Aksoy’a teşekkür etti.

AK Vekil aday adayları Toru ve Aksoy’dan destek

Öte yandan Kanalurfa sahibi ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Toru ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Fatih Aksoy, AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy’un Seçim Bürosunu ziyaret ederek kendisine destek olduklarını söyleyip, çevrelerini, tanıdıklarını, dostlarını da AK Partiye oy vermeleri konusunda yönlendireceklerini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gençlik Evlerindeki 82 öğrenci üniversiteli oldu

Gençlik Evlerindeki 82 öğrenci üniversiteli oldu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık