METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Siyaset AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, seçim çalışmalarını sürdürüyor;“Ceylanpınar’ı güzel günlere kavuşturmak için geldik”

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, seçim çalışmalarını sürdürüyor;“Ceylanpınar’ı güzel günlere kavuşturmak için geldik”

AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, seçim çalışmalarına hızlı başladı. Her gittiği yerde coşkuyla karşılanan AK Başkan adayı Aksak, Ceylanpınar’ı güzel günlere kavuşturmak için geldiklerini söyledi.

Giriş Tarihi: 4 Şubat 2019 Pazartesi 15:04
AK Parti Ceylanpınar Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, seçim çalışmalarını sürdürüyor;“Ceylanpınar’ı güzel günlere kavuşturmak için geldik”

Gayretimiz milletimizin refahı içindir

Birlik beraberlik içersinde hareket etmenin önemine değinen Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Abdullah Aksak, “Allahu Teâlâ’ya şükürler olsun. Vatandaşımız bizlere kapılarını, gönlünü açıyor. Her gittiğimiz yerde ilgi görüyoruz. Bizde onlarla beraber ilçemize hizmet edeceğiz. Ceylanpınar’ı güzel yarınlara kavuşturmak için geldik, inşallah bunu hep birlikte başaracağız. Gayretimiz milletimizin refahı içindir. Allah Müslümanlara birlik ve beraberlik nasip etsin, yeni bir dirilişin müjdesini versin. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi; mahalli seçimlerde partimizin elde edeceği güzel neticeler, Türkiye’yi her alanda hedeflerine ulaştıracak çalışmalarda bize moral desteği verecektir. Büyükşehirlerimizde, illerimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır. Mahalli İdareler Seçimleri Manifestomuzdaki ilkelerimiz, milletimize yeni dönemdeki yönetim anlayışımızı ifade eden taahhütlerimizdir. Bizde Ceylanpınar’ımızı manifestomuzda belirtilen taahhütlere uyarak hizmet edeceğiz” dedi.

 

Ceylanpınarlı hemşehrilerimizin hizmetine talibiz

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, “AK Partili belediyeleri, insanlara adaletle hürmet edecek, şehrinin maddi-manevi tüm varlığını kutlu bir emanet olarak görüp sahip çıkacak, herhangi bir kesime ve kişiye değil, sadece milletine ve devletine sadakat gösterecek başkanlar yönetecektir” dediği gibi bir Başkan olacağını belirten AK Başkan adayı Abdullah Aksak, “Memleket işi, gönül işi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile Ceylanpınarlı hemşehrilerimizin hizmetine talibiz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ak Sevda Daima 18 Yaşında

Ak Sevda Daima 18 Yaşında

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık