METROLİFE HASTANESİ

Ana Sayfa Yerel Aba'dan Kurban bayramı mesajı

Aba'dan Kurban bayramı mesajı

ADAMA Tarım Gap bölge müdürü ve iş adamı İsmail Aba,Kurban bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınladı.

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2019 Cumartesi 02:56
Aba'dan Kurban bayramı mesajı

Kavga yerine sarılıp kucaklaşmayı, ayrılık yerine birlik ve beraberliği emreden bir kültürden gelen insanlar olarak biliyoruz ki, bayramlar; iyiliklerin kötülüğü, barışın savaşı, doğrunun yanlışı, sevginin nefreti yeneceğine olan inancın kutlamasıdır” dedi.

“Bir kez daha mübarek kurban Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar yapılan hataların affedilmesi, kırılan kalplerin onarılması, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda düşünmemiz için önemli günlerdendir. Yardımlaşma ve dayanışmanın getirdiği güç birliğinin ve güzelliğin daima farkında olmalıyız. Toplumları güçleri kılan, fertlerini bir arada tutan bağların sağlamlığıdır. Bağların sağlam olması ise kuşkusuz insanların birbirine karşı hoşgörü içerisinde olması, birbirini sevmekten asla vazgeçmemesidir. En büyük zenginlik sevgidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve bütün İslam âleminin kurban Bayramını kutlar; birlik ve beraberlik içerisinde, barış ve sevgi dolu nice bayramlara ulaşmayı dilerim.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Suruç Hokey Takımı Türkiye Şampiyonu

Suruç Hokey Takımı Türkiye Şampiyonu

Kurumsal

İçerik

    Gündem

    Siyaset

    Teknoloji

    Yukarı Çık